Startsiden » Butikker » memmo.me

memmo.me

Rabattkoder og tilbud hos memmo.me

Oppdag de nyeste rabattkodene og tilbudene hos memmo.me. Spar penger på kjøpene dine i dag!

Sist oppdatert: Sist oppdatert den 03 september 2026 kl. 20:33

  • Siste tilbud/kode hos memmo.me

    Gyldig til: 31.12.2026

    Vilkår

    Vilkår

    Tilbudet eller koden gjelder så lenge lageret rekker, og kan ikke kombineres med andre rabatter med mindre annet er oppgitt. Prisen og rabatten som vises, gjaldt på publiseringstidspunktet, og enkelte produkter eller kategorier kan være unntatt.

    Forhandleren kan når som helst endre eller avslutte kampanjen uten varsel. Besøk forhandlerens nettside for mer informasjon før du handler.

  • Aktuelle kampanjer og tilbud hos memmo.me

    Gyldig til: 31.12.2026

    Vilkår

    Vilkår

    Tilbudet eller koden gjelder så lenge lageret rekker, og kan ikke kombineres med andre rabatter med mindre annet er oppgitt. Prisen og rabatten som vises, gjaldt på publiseringstidspunktet, og enkelte produkter eller kategorier kan være unntatt.

    Forhandleren kan når som helst endre eller avslutte kampanjen uten varsel. Besøk forhandlerens nettside for mer informasjon før du handler.

Alle rabattkoder for september 2026

memmo.me
5/5 av 2 stemmer
Rabattkoder for memmo.me 2
For eksisterende kunder 2
For nye kunder 2
Sist oppdatert 3. september 2026

Bruk en rabattkode fra memmo.me

Finn og bruk en aktiv rabattkode ved å lime den inn i kassen hos memmo.me før du fullfører kjøpet.

Om memmo.me

Memmo er en digital plattform hvor du kan bestille personlige videohilsener fra kjendiser, artister, idrettsutøvere og influencere. Tjenesten skaper unike og minnerike gaveopplevelser.

Memmo kobler fans med kjendiser for personlige videobuds kap til bursdager, jubileer eller spesielle anledninger. Tjenesten tilbyr autentiske, personlige hilsener som skaper gledelige øyeblikk og unike gaver.

Til memmo.mes hjemmeside

Hold øye med salg og kampanjer

Hold utkikk etter store salg hos memmo.me – f.eks. Black Friday, romjulssalg eller sommersalg – da finner du ofte ekstra gode rabattkoder å bruke.

Kampanjeaktivitet

Siste uken hos memmo.me.

2 0
I dag • Torsdag 10. september 2 rabattkoder
10/9
Onsdag 9. september 2 rabattkoder
9/9
Tirsdag 8. september 2 rabattkoder
8/9
Mandag 7. september 2 rabattkoder
7/9
Søndag 6. september 2 rabattkoder
6/9
Lørdag 5. september 2 rabattkoder
5/9
Fredag 4. september 2 rabattkoder
4/9

Ofte stilte spørsmål (FAQ) om våre rabattkoder for memmo.me

Hva er rabattkoder og hvordan fungerer de?

Rabattkoder er unike koder kunder kan bruke for å få rabatt på kjøpene sine. Koden legges inn ved betaling for å redusere totalbeløpet med en prosent eller et fast beløp.

Hvordan får jeg rabattkoder for memmo.me?

Du er på rett sted! Her finner du en oppdatert liste over rabattkoder for memmo.me. Følg også nyhetsbrev og sosiale medier for å ikke gå glipp av tilbud. Vi oppdaterer siden kontinuerlig når nye rabattkoder blir tilgjengelige.

Kan jeg kombinere flere rabattkoder på memmo.me?

Det avhenger av butikkens vilkår. Mange butikker tillater kun én rabattkode per ordre. Sjekk alltid vilkårene for gjeldende tilbud på memmo.me.

Hvorfor fungerer ikke rabattkoden min?

Det kan være flere årsaker: koden kan ha utløpt, et minimumskrav til kjøpsbeløp, eller begrensninger på enkelte produkter. Sjekk alltid vilkårene for å se eventuelle restriksjoner.

Hvor ofte oppdateres rabattkodene for memmo.me?

Vi jobber kontinuerlig med å holde rabattkodene oppdatert. Besøk nettsiden regelmessig for å se de siste tilbudene og kampanjene for memmo.me.

Se flere spørsmål og svar

Spar penger når du handler på memmo.me

Et spart krone er en tjent krone. Bruk våre rabattkoder for å få rabatter på kjøp hos memmo.me.

Kuppjakt.com oppdateres kontinuerlig, så du finner alltid aktuelle og fungerende rabattkoder.

Vi har samlet en liste over rabatter, så du slipper å lete selv.

På Kuppjakt.com finner du tilbud ikke bare for memmo.me, men også for mange andre populære nettbutikker.

Vil du handle smart og spare penger? Start på Kuppjakt.com – den enkleste måten å få mer ut av pengene dine!

Våre beste tips for å spare penger

Mann med datamaskin

Følg memmo.me på sosiale medier

Hold deg oppdatert på nye rabattkoder fra memmo.me på Instagram, Facebook eller TikTok – følg dem for å ikke gå glipp av noe!

Kvinne med nettbrett

Meld deg på nyhetsbrevet til memmo.me

Meld deg på nyhetsbrevet til memmo.me og få eksklusive rabattkoder, kampanjer og inspirerende innhold rett i innboksen din.

Rabattkoder fra lignende butikker

  • Siste tilbud/kode hos MerLykke.no

    Gyldig til: 31.12.2026

    Vilkår

    Vilkår

    Tilbudet eller koden gjelder så lenge lageret rekker, og kan ikke kombineres med andre rabatter med mindre annet er oppgitt. Vist pris og rabatt gjaldt på publiseringstidspunktet, og enkelte produkter eller kategorier kan være unntatt.

    Butikken kan når som helst endre eller avslutte kampanjen uten forvarsel. Besøk butikkens nettside for mer informasjon før du handler.

  • Siste tilbud/kode hos Samlerhuset NO

    Gyldig til: 31.12.2026

    Vilkår

    Vilkår

    Tilbudet eller koden gjelder så lenge lageret rekker, og kan ikke kombineres med andre rabatter med mindre annet er oppgitt. Vist pris og rabatt gjaldt på publiseringstidspunktet, og enkelte produkter eller kategorier kan være unntatt.

    Butikken kan når som helst endre eller avslutte kampanjen uten forvarsel. Besøk butikkens nettside for mer informasjon før du handler.

  • Siste tilbud/kode hos MerLykke AS

    Gyldig til: 31.12.2026

    Vilkår

    Vilkår

    Tilbudet eller koden gjelder så lenge lageret rekker, og kan ikke kombineres med andre rabatter med mindre annet er oppgitt. Vist pris og rabatt gjaldt på publiseringstidspunktet, og enkelte produkter eller kategorier kan være unntatt.

    Butikken kan når som helst endre eller avslutte kampanjen uten forvarsel. Besøk butikkens nettside for mer informasjon før du handler.

  • Siste tilbud/kode hos Cancer Care Parcel

    Gyldig til: 31.12.2026

    Vilkår

    Vilkår

    Tilbudet eller koden gjelder så lenge lageret rekker, og kan ikke kombineres med andre rabatter med mindre annet er oppgitt. Vist pris og rabatt gjaldt på publiseringstidspunktet, og enkelte produkter eller kategorier kan være unntatt.

    Butikken kan når som helst endre eller avslutte kampanjen uten forvarsel. Besøk butikkens nettside for mer informasjon før du handler.

  • Siste tilbud/kode hos Euroflorist NO

    Gyldig til: 31.12.2026

    Vilkår

    Vilkår

    Tilbudet eller koden gjelder så lenge lageret rekker, og kan ikke kombineres med andre rabatter med mindre annet er oppgitt. Vist pris og rabatt gjaldt på publiseringstidspunktet, og enkelte produkter eller kategorier kan være unntatt.

    Butikken kan når som helst endre eller avslutte kampanjen uten forvarsel. Besøk butikkens nettside for mer informasjon før du handler.

  • Siste tilbud/kode hos Festmagasinet NO

    Gyldig til: 31.12.2026

    Vilkår

    Vilkår

    Tilbudet eller koden gjelder så lenge lageret rekker, og kan ikke kombineres med andre rabatter med mindre annet er oppgitt. Vist pris og rabatt gjaldt på publiseringstidspunktet, og enkelte produkter eller kategorier kan være unntatt.

    Butikken kan når som helst endre eller avslutte kampanjen uten forvarsel. Besøk butikkens nettside for mer informasjon før du handler.

Se alle i kategorien Gaver, Blomster & Feiringer

Møt teamet vårt

Ewan er en uunnværlig del av Kuppjakt.com-teamet. Med et våkent øye for ekte tilbud og lidenskap for smart netthandel, sørger han for at alle rabattkoder og kampanjer på siden alltid er oppdaterte, pålitelige og klare til bruk. Enten det gjelder elektronikk, mote, reiser eller hjemmeartikler, hjelper Ewan deg å spare penger. Han følger nøye med under store salgsperioder som Black Friday, Cyber Week og etterjulssalg for å sikre at du ikke går glipp av noe.

Laptop på bordet

Finn de beste rabattkodene på Kuppjakt.com

Stadig flere nordmenn leter etter rabatter og sparing når de handler på nett. Kuppjakt.com samler daglig de beste tilbudene og nyeste rabattkodene fra Norges mest populære nettbutikker. Mote, elektronikk, reise, hjem og fritid – vi hjelper deg å finne de beste dealene til en lavere pris.

Hvorfor vi gjør dette

Vi oppdaget at Norge manglet en tydelig og pålitelig nettside som kun fokuserer på rabattkoder og kampanjer som faktisk fungerer. Derfor startet vi Kuppjakt.com. Vi sjekker tilbudene nøye og tester kodene, slik at du ikke trenger å bruke tid eller penger på mislykkede koder.

Alltid oppdaterte tilbud

På Kuppjakt.com finner du alltid oppdaterte rabattkoder, kampanjer og spesialtilbud fra Norges mest kjente nettbutikker. Alle tilbud er samlet på ett sted, slik at sparing blir enkelt og problemfritt. Enten du leter etter nye klær, produkter til hjemmet eller den nyeste teknologien – vi hjelper deg å spare.

Enkelt og raskt

Vi følger tilbudene daglig og sørger for at rabattkodene fungerer før de publiseres. På denne måten kan du være trygg på at koden er gyldig og klar til bruk. Velg tilbudet, kopier koden og bruk den i kassen – enkelt, gratis og raskt.

Mer verdi for pengene

Med tusenvis av daglige besøkende og et stadig voksende tilbud, er vårt mål å være en av Norges mest pålitelige rabattkode-nettsider. Vi vet at hver krone teller – derfor vil vi hjelpe deg å få mest mulig verdi for pengene dine. Spar smart og handle klokt med Kuppjakt.com.

Årets viktigste shoppingdager i Norge

Planlegg kjøpene dine på forhånd og spar enda mer ved å utnytte årets største kampanje- og rabatter!

  • 14. februar – Valentinsdag
  • mars–april – Påsketilbud
  • 11. november – Singles’ Day
  • 28. november 2025 – Black Friday
  • 1. desember 2025 – Cyber Monday
  • desember – Jule-tilbud og julegaver
  • januar – Januarsalg
  • august – Sluttsalg sommer

Kom i gang med rabattkoder

Så enkelt som 1-2-3.

Trinn 1

Bla gjennom tilgjengelige tilbud og velg rabatten som passer best for deg.

Trinn 2

Klikk på tilbudet for å se rabattkoden eller aktivere tilbudet.

Trinn 3

Bruk koden i kassen på nettbutikken og nyt besparelsene dine.

Skroll til toppen